ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

Шановний споживачу!

Інформуємо Вас, що згідно зі статтею 19 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» наказом Міністерства енергетики України від 29 вересня 2023 року № 292, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 04 жовтня 2023 року за № 1741/40797, затверджено Порядок технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання у багатоквартирному будинку, а постановою Національної комісії, що здійснює регулювання у сферах економіки та комунальних послуг, від 05.12.2023 № 229 затверджено Типовий договір на технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання багатоквартирного будинку (далі – Типовий договір),  згідно з якими усі споживачі багатоквартирних будинків, які:

 • мають газові мережі спільної власності;
 • не мали до 07.12.2023 року існуючих договорів на технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання (далі – ТО ВБСГ) багатоквартирного будинку;
 • не подали Заяву про укладення договору на ТО ВБСГ багатоквартирного будинку;
 • не повідомили Оператора ГРМ про укладення договору на ТО ВБСГ багатоквартирного будинку з іншим суб’єктом господарювання, який має право на виконання таких робіт,

вважаються такими, що приєдналися до умов Типового договору.

Деталі щодо технічного обслуговування мереж спільної власності внутрішньобудинкових мереж газопостачання багатоквартирних будинків, а саме:

 • обов’язків замовників та виконавців робіт;
 • переліку робіт, які мають бути виконані та тих, що не мають виконуватись;
 • періодичності виконання робіт;
 • переліку необхідних документів

 можете знайти за посиланням https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1741-23#Text

Деталі щодо Типового договору на технічне обслуговування мереж спільної власності внутрішньобудинкових мереж газопостачання багатоквартирних будинків, а саме:

 • заяви на укладання колективного договору;
 • обов’язків та прав як замовників, так і виконавців робіт;
 • розрахунків за виконані роботи

можете знайти за посиланням https://www.nerc.gov.ua/acts/pro-zatverdzhennya-tipovogo-dogovoru-na-tehnichne-obslugovuvannya-vnutrishnobudinkovih-sistem-gazopostachannya-bagatokvartirnogo-budinku-ta-vnesennya-zmin-do-kodeksu-gazorozpodilnih-sistem

Орієнтовна кошторисна вартість технічного обслуговування багатоквартирних будинків на 2024 рік  розміщена за відповідним посиланням:

Орієнтовна кошторисна вартість по технічному обслуговуванню багатоквартирних будинків на 2024 рік

Звертаємо вашу увагу!

Інформація періодично оновлюватиметься у процесі проведення технічного обслуговування.

Дані, що стосуються об’єктів критичної інфраструктури відповідно до постанови НКРЕКП від 26.03.2022 № 349 «Щодо захисту інформації, яка в умовах воєнного стану може бути віднесена до інформації з обмеженим доступом, у тому числі щодо об’єктів критичної інфраструктури»  – подаються згідно вказаних вимог.

 

Вартість робіт з підготовки та надання вихідних даних (документів), які необхідні для проведення гідравлічного розрахунку

Вартість робіт з підготовки та надання вихідних даних (документів), які необхідні для проведення гідравлічного розрахунку , затверджено наказом Івано-Франківської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України» від 30.04.2024 року № Но-80/ІФФ/100/26.2-2024.

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ 2024 РІК – Гідравлічний розрахунок

 

20 березня 2024 року

Як передати показання лічильника 

Показання лічильника необхідно передавати з 1 по 5 число кожного місяця. Це потрібно для того, щоб сума в платіжці відповідала спожитому об’єму газу.

Найзручніший спосіб передачі показання – особистий кабінет my.grmu.com.ua.

Доступ до сервісу можливий із офіційного сайту «Газмережі» https://grmu.com.ua/ та з сайту Івано-Франківської філії https://ivf.grmu.com.ua/.

Для реєстрації необхідно використовувати 10-значний особовий рахунок, який починається з цифр 071… або 072….

Показання можна також передавати:

 • в центрах обслуговування клієнтів
 • через сервіси my.gas.ua (використовуючи особовий рахунок ГПК «Нафтогаз України», 9 цифр):
 • чат-бот у Viber https://chats.viber.com/naftogazpostach
 • чат-бот у Telegram: https://t.me/GASUA_bot
 • NaftogazGasSupply у Facebook Messenger;
 • SMS-повідомлення на номер 4647.

А також за номерами:

 • 066-300-2-888 (Vodafone);
 • 098-300-2-888 (Kyivstar);
 • 093-300-2-888 (Lifecell).

 

01 березня 2024 року

Тариф на послуги розподілу природного газу

До відома споживачів природного газу!

Івано-Франківська філія ТОВ «ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ» повідомляє, що НКРЕКП постановою від 22.02.2024 року за № 376 «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 30 грудня 2022 року №1944» затвердила з 01 березня 2024 року тариф на послуги розподілу природного газу у розмірі 1,86 грн за 1 м3 на місяць (без урахування ПДВ), а з урахуванням ПДВ розмір тарифу становитиме 2,232 грн за 1 кубічний метр замовленої потужності :

https://www.nerc.gov.ua/acts/pro-vnesennya-zmin-do-postanovi-nkrekp-vid-30-grudnya-2022-roku-1944-9

 

 01 березня 2024 року

«ГАЗМЕРЕЖІ» відтепер здійснюють розподіл газу на території всієї Івано-Франківської області, в тому числі і на території Тисменицької громади

З 1 березня 2024 року споживачам АТ «Тисменицягаз» розподіл природного газу здійснює Івано-Франківська філія ТОВ «Газорозподільні мережі України», яке входить до Групи Нафтогаз.

«Газмережі» отримали ліцензію на розподіл газу в усій Івано-Франківській області. Відповідну Постанову видала НКРЕКП від 22 лютого 2024 р. № 371. Дію ліцензії АТ «Тисменицягаз» на розподілу газу зупинено.

Особові рахунки споживачів, яких обслуговувало АТ «Тисменицягаз», залишаються незмінними, складаються з 10 цифр та розпочинаються з 072.

Тариф на розподіл (доставку) газу для усіх мешканців Івано-Франківщини встановлений на рівні 2,232 грн з ПДВ за 1 куб.м.

Нагадаємо, тариф на розподіл газу для споживачів АТ «Тисменицягаз» був 2,388 грн з ПДВ за 1 куб.м.

У зв’язку зі зміною тарифу, з 1 березня для мешканців Тисменицької ТГ, Лисецької ТГ, Єзупільської ТГ, Ямницької ТГ(окрім с.Ямниця,с.Павлівка), с. Козина (Галицька ТГ), с.Рибне, с.Березівка, с.Колодіїка, с. Підпечери, с.Добровляни, с.Братківці, с.Драгомирчани, с.Радча, с.Узин ( Івано-Франківська ТГ) Івано-Франківської області буде здійснено перерахунок місячного платежу за розподіл газу в сторону зменшення.

Звертаємо увагу, оплату за послуги розподілу газу з 1 березня 2024 року фізичним та юридичним споживачам потрібно здійснювати Івано-Франківській філії «Газмережі». Заборгованість за розподіл газу, яка виникла до 29 лютого – АТ «Тисменицягаз».

Реквізити Івано-Франківської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України» для оплати за розподіл газу для фізичних осіб (побутових).

∙ код за ЄДРПОУ 45371501

∙ МФО 336503

∙ п/р UA 713365030000026030300548842

∙ АТ “ОЩАДБАНК”

Реквізити Івано-Франківської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України» для оплати за розподіл газу для юридичних осіб.

∙ код за ЄДРПОУ 45371501

∙ МФО 336503

∙ п/р UA 043365030000026039301548842

∙ АТ “ОЩАДБАНК”

 

29 лютого 2024 року

«Відповідно до вимог п. 8 глави 2 розділу XII Кодексу газотранспортної системи, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.09.2015 та з урахуванням положень постанови НКРЕКП від 26.03.2022 № 349 «Щодо захисту інформації, яка в умовах воєнного стану може бути віднесена до інформації з обмеженим доступом, у тому числі щодо об’єктів критичної інфраструктури» Івано-Франківська філія ТОВ «Газорозподільні мережі України» оприлюднює інформацію про точність прогнозування відборів/споживання, що не вимірюються щодобово, за жовтень – грудень 2023 року.

Відсоток відхилення значення фактично спожитого обсягу від другого оновлення прогнозованого обсягу відборів/споживання, що не вимірюються щодобово, становить 1.83 %.»

 

ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

Перелік послуг, що надаються Івано-Франківською філією ТОВ “Газорозподільні мережі України”, інформація про тарифи та інші умови надання таких послуг

Як приєднатися до газових мереж

Методологія встановлення плати за приєднання до газорозподільної  системи, затверджена Регулятором

Методологія визначення тарифів на послуги з розподілу природного газу та методологія встановлення плати за  приєднання до ГРМ

Про встановлення тарифу на послуги розподілу природного газу для Івано-Франківської філії ТОВ “Газорозподільні мережі України”| Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг

План розвитку газорозподільної системи (у зв’язку з воєнним станом в Україні інформація не надається, як інформація, що відноситься до об’єктів критичної інфраструктури відповідно до постанови НКРЕКП від 26.03.2022 № 349 «Щодо захисту інформації, яка в умовах воєнного стану може бути віднесена до інформації з обмеженим доступом, у тому числі щодо об’єктів критичної інфраструктури»)

План розвитку газорозподільної системи на наступні 10 років (після затвердження Регулятором) (у зв’язку з воєнним станом в Україні інформація не надається, як інформація, що відноситься до об’єктів критичної інфраструктури відповідно до постанови НКРЕКП від 26.03.2022 № 349 «Щодо захисту інформації, яка в умовах воєнного стану може бути віднесена до інформації з обмеженим доступом, у тому числі щодо об’єктів критичної інфраструктури»)

Електронна форма звіту щодо виконання інвестиційної програми

Вартість вихідних даних (документів) для гідравлічного розрахунку

Ціна природного газу, використаного Оператором ГРМ для покриття втрат і виробничо-технологічних витрат природного газу в ГРМ у відповідний період та період її дії

Інформація про величини технічної та вільної потужності (у зв’язку з воєнним станом в Україні інформація не надається, як інформація, що відноситься до об’єктів критичної інфраструктури відповідно до постанови НКРЕКП від 26.03.2022 № 349 «Щодо захисту інформації, яка в умовах воєнного стану може бути віднесена до інформації з обмеженим доступом, у тому числі щодо об’єктів критичної інфраструктури»)

Дані щодо розміру середньозваженої вищої теплоти згоряння природного газу за кожним маршрутом (у зв’язку з воєнним станом в Україні інформація не надається, як інформація, що відноситься до об’єктів критичної інфраструктури відповідно до постанови НКРЕКП від 26.03.2022 № 349 «Щодо захисту інформації, яка в умовах воєнного стану може бути віднесена до інформації з обмеженим доступом, у тому числі щодо об’єктів критичної інфраструктури»)

Інформація про час та місце проведення робіт, запланованих у наступному календарному році, які можуть викликати зміни режимів роботи газорозподільної системи, що призводять до обмеження розподілу природного газу (у зв’язку з воєнним станом в Україні інформація не надається, як інформація, що відноситься до об’єктів критичної інфраструктури відповідно до постанови НКРЕКП від 26.03.2022 № 349 «Щодо захисту інформації, яка в умовах воєнного стану може бути віднесена до інформації з обмеженим доступом, у тому числі щодо об’єктів критичної інфраструктури»)

Дані про плановані та фактичні обсяги природного газу, що переміщуються ГРМ в обсязі, що знаходиться у розпорядженні такого Оператора (у зв’язку з воєнним станом в Україні інформація не надається, як інформація, що відноситься до об’єктів критичної інфраструктури відповідно до постанови НКРЕКП від 26.03.2022 № 349 «Щодо захисту інформації, яка в умовах воєнного стану може бути віднесена до інформації з обмеженим доступом, у тому числі щодо об’єктів критичної інфраструктури»)

Схема розміщення ГРП з параметрами відповідної потужності (у зв’язку з воєнним станом в Україні інформація не надається, як інформація, що відноситься до об’єктів критичної інфраструктури відповідно до постанови НКРЕКП від 26.03.2022 № 349 «Щодо захисту інформації, яка в умовах воєнного стану може бути віднесена до інформації з обмеженим доступом, у тому числі щодо об’єктів критичної інфраструктури»)

Маршрути переміщення газу з однаковими ФХП (у зв’язку з воєнним станом в Україні інформація не надається, як інформація, що відноситься до об’єктів критичної інфраструктури відповідно до постанови НКРЕКП від 26.03.2022 № 349 «Щодо захисту інформації, яка в умовах воєнного стану може бути віднесена до інформації з обмеженим доступом, у тому числі щодо об’єктів критичної інфраструктури»)

 

2 жовтня 2023 року

ІНФОРМАЦІЯ-ЩОДО-ПОСТАЧАЛЬНИКА-ОСТАННЬОЇ-НАДІЇ

 

НОРМАТИВНО-ПРАВОВІ АКТИ

Кодекс газорозподільних систем

Кодекс газотранспортної системи

Типовий договір розподілу природного газу,  затверджений постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 30 вересня 2015 року № 2498.

Типовий договір транспортування природного газу

Закон України про ринок природного газу

Правила безпеки системи газопостачання 

Про затвердження Правил постачання природного газу

Про затвердження Методики визначення та розрахунку тарифу на послуги розподілу природного газу

Про затвердження Методології встановлення плати за приєднання до газотранспортних і газорозподільних систем
Про затвердження Мінімальних стандартів та вимог до якості обслуговування споживачів та постачання природного газу

Закон України «Про житлово-комунальні послуги»

Закон України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу»

Закон України «Про метрологію та метрологічну діяльність»

Постанова НКРЕКП від 26.03.2022 № 349 «Щодо захисту інформації, яка в умовах воєнного стану може бути віднесена до інформації з обмеженим доступом, у тому числі щодо об’єктів критичної інфраструктури»

Типовий договір на технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання багатоквартирного будинку

 

ПОБУТОВИМ СПОЖИВАЧАМ

Договір з розподілу природного газу

Текст до договору

ЗАЯВА-ПРИЄДНАННЯ до умов договору розподілу природного газу (для побутового споживача)

Опитувальний лист

Про встановлення ставок плати за стандартне приєднання до газорозподільних систем на 2023 рік в умовах дії воєнного стану | Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (nerc.gov.ua)

Про встановлення ставок плати за стандартне приєднання до газорозподільних систем на 2024 рік в умовах дії воєнного стану. Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (nerc.gov.ua).

Тарифи і ціни

Якість газу (у зв’язку з воєнним станом в Україні інформація не надається, як інформація, що відноситься до об’єктів критичної інфраструктури відповідно до постанови НКРЕКП від 26.03.2022 № 349 «Щодо захисту інформації, яка в умовах воєнного стану може бути віднесена до інформації з обмеженим доступом, у тому числі щодо об’єктів критичної інфраструктури»)

Головні правила безпечного користування газом

Графік особистого прийому громадян керівництвом Івано-Франківської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України»

 

19.02.2024 року

Інформація щодо дотримання мінімальних стандартів якості послуг розподілу природного газу та сум наданих компенсацій споживачам (замовникам)

 

СПОЖИВАЧАМ, ЩО НЕ Є ПОБУТОВИМИ

Договір з розподілу природного газу

ЗАЯВА-ПРИЄДНАННЯ до умов договору розподілу природного газу (для споживача, що не є побутовим)

Опитувальний лист

Про встановлення ставок плати за стандартне приєднання до газорозподільних систем на 2023 рік в умовах дії воєнного стану | Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (nerc.gov.ua)

Про встановлення ставок плати за стандартне приєднання до газорозподільних систем на 2024 рік в умовах дії воєнного стану. Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (nerc.gov.ua). https://www.nerc.gov.ua/acts/pro-vstanovlennya-stavok-plati-za-standartne-priyednannya-do-gazorozpodilnih-sistem-na-2024-rik-v-umovah-diyi-voyennogo-stanu

Тарифи і ціни

 

2 жовтня 2023 року

Тариф на послуги розподілу природного газу

До відома споживачів природного газу!

Івано-Франківська філія ТОВ «ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ» повідомляє, що НКРЕКП постановою від 29.09.2023 року за № 1777 «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 30 грудня 2022 року №1944 «Про встановлення тарифів на послуги розподілу природного газу для ТОВ «ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ»» затвердила з 01 жовтня 2023 року тариф на послуги розподілу природного газу у розмірі 1,86 грн за 1 м3 на місяць (без урахування ПДВ), а з урахуванням ПДВ розмір тарифу становитиме 2,232 грн за 1 кубічний метр замовленої потужності.

https://www.nerc.gov.ua/acts/pro-vnesennya-zmin-do-postanovi-nkrekp-vid-30-grudnya-2022-roku-1944-5

 

2 жовтня 2023 року

Передайте показання газового лічильника Івано-Франківській філії «ГАЗМЕРЕЖ»

З 1 жовтня послуги розподілу газу для  прикарпатців (за винятком клієнтів АТ «Тисменицягаз») надає  Івано-Франківська філія ТОВ «Газорозподільні мережі України».
Дію ліцензії АТ «Івано-Франківськгаз» зупинено.

Однак, порядок передачі показань лічильника не змінився.

Показання газового лічильника традиційно слід передавати щомісяця з 1 по 5
число.

Передати показання можна:

 1. через центри обслуговування клієнтів

Окрім того, для споживачів доступні  сервіси my.gas.ua, через які можна передати показання (використовуючи особовий рахунок ГПК «Нафтогаз України», 9 цифр):

 1. через чат-бот у Viber https://chats.viber.com/naftogazpostach
 2. через чат-бот у Telegram: https://t.me/GASUA_bot
 3. на сайті без реєстрації за спрощеною процедурою https://gas.ua/uk/indicators,
 4. за допомогою SMS-повідомлення на номер 4647
 5. також через NaftogazGasSupply у Facebook Messenger;

Контакт-центр  за номерами:

 • 066-300-2-888 (Vodafone);
 • 098-300-2-888 (Kyivstar);
 • 093-300-2-888 (Lifecell).

Звертаємо увагу, оплату за послуги розподілу газу з 1 жовтня потрібно здійснювати за новими реквізитами Івано-Франківської філії «Газмережі». Заборгованість за розподіл газу, яка виникла до 30 вересня – АТ «Івано-Франківськгаз».

Реквізити Івано-Франківської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України» для оплати за розподіл газу для фізичних осіб (побутових).

 • код за ЄДРПОУ 45371501
 • МФО 336503
 • п/р UA 713365030000026030300548842
 • АТ “ОЩАДБАНК”

Реквізити Івано-Франківської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України» для оплати за розподіл газу для юридичних осіб.

• код за ЄДРПОУ 45371501
• МФО 336503
• п/р UA 043365030000026039301548842
• АТ “ОЩАДБАНК”

 

2 жовтня 2023 року 

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО СПОЖИВАЧІВ, ЯКІ ОТРИМУЮТЬ ГАЗ ВІД ПОСТАЧАЛЬНИКА “ОСТАННЬОЇ НАДІЇ”

 

13 жовтня 2023 року

Як передати показання лічильника 

Показання лічильника необхідно передавати з 1 по 5 число кожного місяця. Це потрібно для того, щоб сума в платіжці відповідала спожитому об’єму газу.

Найзручніший спосіб передачі показання – особистий кабінет my.grmu.com.ua.

Доступ до сервісу можливий із офіційного сайту «Газмережі» https://grmu.com.ua/ та з сайту Івано-Франківської філії https://ivf.grmu.com.ua/.

Для реєстрації необхідно використовувати 10-значний особовий рахунок, який починається з цифр 071…

Показання можна також передавати:

 • в центрах обслуговування клієнтів
 • через сервіси my.gas.ua (використовуючи особовий рахунок ГПК «Нафтогаз України», 9 цифр):
 • чат-бот у Viber https://chats.viber.com/naftogazpostach
 • чат-бот у Telegram: https://t.me/GASUA_bot
 • NaftogazGasSupply у Facebook Messenger;
 • SMS-повідомлення на номер 4647.

А також за номерами:

 • 066-300-2-888 (Vodafone);
 • 098-300-2-888 (Kyivstar);
 • 093-300-2-888 (Lifecell).

 

30 жовтня 2023 року

Як оплатити за розподіл газу

Оплатити за розподіл газу можна:
• за допомогою особистого кабінету my.grmu.com.ua;
• за допомогою інтернет-банкінгів “Ощад 24”, “Приват24”;
• у будь-якому відділенні “Укрпошти” ;
• через відділення будь-якого банку;
• через термінали самообслуговування чи інші платіжні системи.
Нагадуємо, оплату за послуги розподілу газу з 1 жовтня потрібно здійснювати за новими реквізитами Івано-Франківської філії «Газмережі». Заборгованість за розподіл газу, яка виникла до 30 вересня – АТ «Івано-Франківськгаз».

 

Реквізити Івано-Франківської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України» для оплати за розподіл газу для фізичних осіб (побутових). 

 • код за ЄДРПОУ 45371501
 • МФО 336503
 • п/р UA 713365030000026030300548842
 • АТ “ОЩАДБАНК”

Реквізити Івано-Франківської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України» для оплати за розподіл газу для юридичних осіб. 

 • код за ЄДРПОУ 45371501
 • МФО 336503
 • п/р UA 043365030000026039301548842
 • АТ “ОЩАДБАНК”

 

06.12.2023 

Не зарахувалась оплата за розподіл газу: причини та способи вирішення

При оплаті послуг розподілу газу для швидкого та коректного зарахування сплачених коштів вказуйте свої номер особового рахунку, ПІБ та адресу.
Платежі, які не містять інформації з даними платника або містять помилкові дані, відносять до неідентифікованих платежів.
В той час споживачі нервують, адже не бачать свої оплати в Особистому кабінеті https://my.grmu.com.ua/login
Що робити, якщо ваш платіж не зарахований на особовий рахунок:
Напишіть заяву про зарахування сплачених коштів за особовим рахунком.
Додайте копію квитанції про оплату, паспорта та ідентифікаційного номера платника.
Надішліть заяву з додатками Івано-франківській філії філії ТОВ «Газорозподільні мережі України» на електронну пошту [email protected]
чи передайте до найближчого центру обслуговування клієнтів.
Після отримання заяви наші фахівці перевіряють інформацію, ідентифікують платіж та зараховують кошти на особовий рахунок споживача.

Заява